ATV

ATV

SEVEN NE YAPMAZ
 • KANAL DEĞİŞTİR
YORUMLAR
PAYLAŞ
Yorumlar
Ohannes - 02.09.2016
Sistem degistiginden beri, dogru durust ATV seyredemiyoruz! Devamli kesinti yapiyor intenetten, ne yapmak gerekiyor, bir bilen var mi?
ali akcal - 04.08.2016
dogru haber
ali akcale - 04.08.2016
en dogru haber bizim tv
ATV Hakkında

                                                           ATV Canlı yayını internetten izleyin

             Haberin hayatımızda önemli bir yeri var. Güncel konulardan ATV sayesinde kolaylıkla haberdar olabiliriz. Atv ana haber, gün ortası haberleri ve kahvaltı haberlerinin yanında gece haberleri de vererek sizleri hiçbir güncel olaylardan habersiz bırakmıyor.

            Tarafsız bir haber izlemek istediğinizde adresiniz şüphesiz atv nin tarafsız haberlerinde bulacaksınız. Ana haber bülteni her olayı bütün şeffaflığı ile sizlere ulaştırıyor. Atv nin yayın akışı oldukça zengin. O yüzden haber istediğiniz zaman Atv nin haberlerini internet üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerini ve kaçırmış olduğunuz dizileri ve ya programları internet aracılığı ile izleme şansına sahipsiniz.

             Ramazana özel programlarla ve Nihat Hatipoğlu ile merak ettiğiniz İslam a dayalı bütün soruları cevaplıyor. Nihat Hatipoğlu sizi iftar ve sahur vakitlerinde de yalnız bırakmıyor. En etkili dualar ve İslam’a dair olayları şiirsel bir anlatımla sizlere aktarıyor.

             Atv’ nin gündüz kuşağı ise sabah Müge Anlı ile tatlı sert programıyla başlıyor. Önemli konuların ele alındığı bu program yıllar önceden işlenmiş suçları ve ya yıllar önceden terk edilmiş bir bebeği ya da kaybolan bir kişiyi çok vakit geçmeden buluyor. Ailelerin yardımcısı niteliğinde olan Müge Anlı, suçluları bularak adalete de yardımcı oluyor.

            Gün ortası haberlerinden sonra başlayan ve yayın yılı uzun süreçli olan bir evlenme programı ile yayın akışı devam ediyor. Esra Erol’ la programı yıllardır çok seviliyor. Güvenilir bir program olan Esra Erol’ la, gençlerin kısmetlerini aramasında yardımcı oluyor. Evlenmelerinde maddi manevi çiftlerin yanlarında oluyor. Uzun yıllar işini ciddilikle yapmış olan Esra Erol yeni sezonda da ekranda kalmaya devam ediyor. ATV Tutulan dizileri ve dizilerin anlatılmasıyla keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor.

             Siz de hayattan haberlerle, kaliteli program ve senaryosu kaliteli dizilerle buluşmak isterseniz atv izle ile hayatınıza renk katabilirsiniz. Evde olmadığınız ve ya televizyonsuz kaldığınız ortamlarda atv canlı izle ile istediğiniz programları canlı canlı izleyebilirsiniz. Atv nin zengin yayın akışını atv hd izle. Atv nin ekran parlaklığı ve görüntü kalitesi ile sevdiğiniz programları izlemek daha zevkli hale gelecektir.

Atv Hd izle, Canlı Atv Hd izle, Canlı yayın Atv Hd izle, Mobil Atv Hd izle, Hd Atv Hd izle, Atv Hd M3u8 izle, Atv Hd Yayın Akışı

Duyurular
Reklam
ATV YAYIN AKIŞI
 • 01:35 CENNETİN GÖZYAŞLARI
 • 04:00 AŞK VE MAVİ
 • 07:30 ATV' DE HAFTA SONU
 • 10:00 NİHAT HATİPOĞLU İLE KURAN
 • 11:15 DİZİ TV
 • 12:35 SEVEN NE YAPMAZ
 • 15:20 KIRGIN ÇİÇEKLER
 • 18:40 ATV HABER
 • 19:00 ATV ANA HABER BÜLTENİ
 • 20:00 CENNETİN GÖZYAŞLARI