Euro D

Euro D

  • KANAL DEĞİŞTİR
YORUMLAR
PAYLAŞ
Yorumlar
Euro D Hakkında

    Euro D

             Tv izleme alışkanlığının küçük büyük herkesi bir şekilde kendine bağlayan, sinema, dizi, spor, belgesel, show, çizgi film gibi kanallarla, izleyici kitlesini arttıran tv kanalları arasında yer alan euro d canlı izle uygulaması daha çok kitleye hitap etmektedir.

             Normal yayın yapan kanal d ile aralarında 15 dakika veya 1 saat arası geriden gelme uygulandığından, euro d izle alışkanlıkları yurtdışında yaşayanlara ya da programların başını kaçıranlara izlemeleri için fırsat niteliğindedir. Normal yayın yapan kanallarla aynı programları sunan euro d yurtdışı gurbetçileri için bazen değişik vatan hasreti çekenlere özel programlarda yayınlamaktadır.

             Ülkesini özleyip gelme imkânları olmayanlar euro d izle uygulaması, Türkiye de olup biten haberler ya da memleketine özel programlarla bir nebze olsun hasretliği giderir. Sık dönen reklamlarla ülkedeki satış trendleri yüksek ve son dönemin cazip gıdalarını öğrenmeleri de reklamlar sayesinde mümkündür. Euro d canlı izle uygulaması ise, bütün dünyadaki kişilerin aynı anda olup bitenden haberdar olmasını sağlayan programlardır. Ulusal konuşmalar, haberler bunlarla ilgili verilebilecek örneklerdendir.

            Yayınların bir kısmı normal kanallarla aynı anda da yayınlanmaktadır. Programların yayın akışı birbiriyle aynı olduğu zamanlarda görüntü kalitesi ve netliğine göre karar verilerek seyredilir. Normal kanal ve uydu kanalı arasında değişik programlar olduğunda, daha çok zevk alınan programlarda seçilmektedir. Canlı yapılan memleket tanıtım, gezelim görelim gibi programlarda birçok gurbetçi canlı yayına bağlanıp, sevdiklerine sevgilerini de gönderebilmektedir. Ya da maddi imkânları olmayanlar için sevdiklerine kavuşturma programları oldukça sevilen zevkle izlenen programlar arasında yer almaktadır.

             Yayın akışı ülke gündemine göre de değişkenlik gösterebildiğinden, normal ve uydu kanallarının yayın akışı da değişebilmektedir. Uydu kanalları sayesinde dünyanın birçok yerinde yaşayan gurbetçiler, ülkemizde olup biten haberlerden anında ve en doğru bilgilere canlı yayınlarla haberdar olma imkânına sahiptir.

            Önemli gelişmelerde programların yayın akışı anında kesilerek canlı yayına geçildiğinde, normal ve uydu kanalları da aynı hizmeti gördüğünden, yurtiçi, yurtdışı bütün izleyiciler ortak bilgiye sahip olurlar. Belli saatlerde reklamların daha uzun tutulması, uydu kanallarından olan euro d de tanıtımı yapılan ürüne olan taleplerden kaynaklanmaktadır. Ya da reklam ücretlerinin daha düşük olduğu izlenimini de verebilmektedir.

Euro D Canlı

Duyurular
Reklam