Fox Tv

Fox Tv

KALBİMDEKİ DENİZ - TEKRAR
 • KANAL DEĞİŞTİR
YORUMLAR
PAYLAŞ
Yorumlar
fox tv - 02.10.2016
o hayat benim
fox tv - 01.10.2016
fox tv
Yusuf - 24.08.2016
Reklamlardan bezdim. Hoşçakalın.
leyla azeri - 17.08.2016
cooooook guzel
xezerim - 17.08.2016
cok guzel
xezer - 17.08.2016
1 numara dizi
memet urfa dan - 12.08.2016
türkiyem dik dur eğilme kimseye boyun eğme
zeynep - 03.08.2016
no 309 zu çok seviyorum . şimdi onu izliyorum .başka
Fox Tv Hakkında

                                                         Fox Tv Kesintisiz Canlı yayın izleyin

            İhlas Holding tarafından alınan TGRT isimli kanalın yayın haklarını devretmesi üzerine 24 Şubat 2007 de kurulmuştur. Güncel olan 16,9 ekran formatında görüntülenmektedir. Günün farklı saatlerinde farklı haber bültenleri vardır. Sadece haber bültenleri olmamakla beraber 2010 yılında İtalya ligi hakları alınmış 1 veya 2 maç yayınlanıyordu ama şuan için böyle bir durum söz konusu değil. Geniş çeşitlilikte diziler yer almaktadır.

            Bulunduğunuz herhangi bir noktadan televizyon olmadan da fox tv canlı izle yazarak arama motorlarından fox tv izle bağlantıları sayesinde her anınızı geçirebilecek bir program formatlarını kesintisiz olarak görebilirsiniz. Gerek haber bültenleri gerekse diziler sayesinde gün içerisindeki yoğun tempodan sıyrılıp, kafanızı dinlemeniz için yenilenmiş jenerikleri ve görsel tasarımı sayesinde sizleri rahatlatabilecek kaliteli kanallardan biri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

            Aşk Yeniden, Karagül, O Hayat Benim, Kördüğüm, Unutma Beni, Hayat Sevince Güzel gibi dizileri içerisinde barındırmaktadır. Karagül dizisi oldukça izlenme oranı yüksek dizi olarak göze çarpıyor. Başladığı günden itibaren insanları fox tv başına kitleme başarısına sahip olmuştur. Buda kanalın başarılı olduğunun göstergesi sayılabilir. Hayat Sevince Güzel dizisi yaz dizisi olarak çıkmıştır. Şimdiden izleyicilere ayrı bir tat vermeye başlamış durumdadır. Nitelikli oyuncu kadroları dizileri ön plana çıkarmada önemli unsur oluyor. Unutma Beni dizisi uzun zamandır yayınlanmayı sürdüren ve izleyicilerin bırakamadığı bir dizi halinde devam etmektedir.

             Fox tv hd izle seçeneği mevcuttur. Aynı normal kanal ile aynı anda yayında olan fox tv hd daha kaliteli görüntü yapısıyla izleyicilere ayrı bir tat vermektedir. Hüzünlü diziler ile bir miktar bu duygularınızı tatmin etmeniz bazen de eğlenceli diziler ile bu hallerden kurtulmanızı sağlayan fox tv her an farklı duygular ile kişilerin karşısındadır. Bunlardan yararlanmak için internet ortamından siteye girerek daha detaylı ve geniş şekilde bunlardan faydalanma olanağı mevcuttur.

            Yayın akışı sayesinde izlemekte olduğunuz dizileri kaçırmayacak ona göre programınızı belirlemiş olacaksınız. İnternette kesintisiz şekilde canlı yayınla fox tv her an yanınızda olacaktır. Çok daha farklı program olan Zühal Topal ile evlilik programı sizleri daha farklı bir esintiye doğru sezdirecektir. Tüm bunların detaylarını internet ortamında bulmak mümkün olacaktır.

Fox Tv Hd izle, Canlı Fox Tv Hd izle, Canlı yayın Fox Tv Hd izle, Mobil Fox Tv Hd izle, Hd Fox Tv Hd izle, Fox Tv Hd M3u8 izle, Fox Tv Hd Yayın Akışı

Duyurular
Reklam
FOX TV YAYIN AKIŞI
 • 00:00 ŞEVKAT YERİMDAR - TEKRAR
 • 02:45 KALBİMDEKİ DENİZ - TEKRAR
 • 05:15 KADIN - TEKRAR
 • 07:15 İSMAİLKÜÇÜKKAYA İLE ÇALAR SAAT
 • 10:00 SİZİ BÖYLE ALALIM
 • 11:00 İNADINA AŞK- TEKRAR
 • 13:30 KALBİMDEKİ DENİZ - TEKRAR
 • 16:00 ŞEVKAT YERİMDAR - TEKRAR
 • 19:00 FATİH PORTAKAL İLE FOXANAHABER
 • 20:00 BİZİM HİKAYE
 • 23:45 KADIN - TEKRAR