TRT HD

TRT HD

  • KANAL DEĞİŞTİR
YORUMLAR
PAYLAŞ
Yorumlar
TRT HD Hakkında

                                                   TRT 1 HD Kesintisiz online canlı yayın izleyin

            Trt 1Türkiye Radyo ve Televizyon kanalı Türkiye'nin televizyonu sloganıyla bilinmekte olan bir devlet kanalıdır. 31 Ocak 1968 yılında yayın hayatına başlayan TRT, Ankara merkezli yayın yapan başbakanlığa ait bir televizyon kanalıdır. 16:9 geniş ekran formatına 2008 yılından sonra geçmiştir.

            Sitemizde haberlerden, dizilere, spor yayınlarına kadar ilgi duyduğunuz her şeyi TRT 1 izle seçeneğimiz ile izleyebilirsiniz. TRT kanalında tarafsız ve güvenli yayıncılık anlayışı ile haberleri izleyebilirsiniz. Haber almak insanın en doğal hakkıdır. TRT 1 kanalı da bu nedenle her akşam haber programı yapmaktadır. Ana haber bültenini TRT 1 ekranından takip edebilirsiniz. Ya da bir TRT fenomeni halinde gelen ve (sezonda) çarşamba günleri yayınlanan ve Engin Altan Düzyatan'ın başrolünü üstlendiği Diriliş Ertuğrul dizisini ailecek izleyebilirsiniz.

            Ramazan ayında Serdar Tuncer'in sunumuyla Eyüp Sultan camiinden canlı yayınlanan Ramazan Sevinci adlı programı sitemiz üzerinden TRT 1 canlı izle seçeneği ile izleyebilirsiniz. Tuncer, her akşam farklı konular ile hoş sohbet eşliğinde sizlere güzel bilgiler vermekte, iftarı beklerken kaliteli vakit geçirmenizi sağlamaya çalışmaktadır. TRT'nin bir diğer izlemeye değer favori programı, anahtarı bizde kalbi sizin evde sloganıyla tanınan Pastane programıdır. Şef Deniz Orhun'un keyifli hikâyeler anlatarak yaptığı lezzetli tariflerini ve püf noktalarını izleyebilir lezzetli yemekler yapma fırsatı bulabilirsiniz.

            Pastane programını izlemek için sitemizi tercih edebilirsiniz. Programın detaylarına ve yayın saatine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Hafta içi her gün TRT 1 kanalında izleyebileceğiniz bir diğer program da Değişen Hayatlar. Değişen Hayatlar her gün farklı bir kişinin Müslüman olma hikâyesini anlatıyor. Kişilerin aileleriyle ve kendileriyle yapılan röportajlar kıssadan hisse niteliğinde... Anlatımlarda kendinizden de bir şeyler bulabileceğiniz programı TRT 1 kesintisiz izle başlığı ile sitemizde bulabilirsiniz.

            TRT 'de izleyebileceğiniz dizi ve programlardan bazıları ise; Beni Böyle Sev, Yeşil Deniz, Böyle Bitmesin, Ramazan Güzeldir, Sofraya Buyurun, Sufi Klipler, Yamak Ahmet, Seksenler ve daha birçok dizi ve program. TRT 1 bugüne kadar pek çok başarılı programa imza atmıştır. Sitemiz, TRT 1 kanalını ve diğer kanalları, internet olan her yerden izlemek için her geçen gün daha da gelişmekte, size kesintisiz ve sınırsız TV izleme keyfi sunmaktadır.

Trt Hd izle, Canlı Trt Hd izle, Canlı yayın Trt Hd izle, Mobil Trt Hd izle, Hd Trt Hd izle, Trt Hd M3u8 izle, Trt Hd Yayın Akışı

Duyurular
Reklam